LUKÁŠ BUDÍNSKÝ

Sportovni-fotografie.cz je sportovní fotograf s vášní pro trailový běh po horách. Před několika lety nakoukl do komunity ultra běžců a už nebylo úniku. Jeho zkušeností využívá nejeden prestižní závod (Ještěd SkyRace, Hostýnská Osma, Tatranská Šelma Ultra) i česká skyrunning reprezentace (mistrovství světa na Buff Epic Trail). Ještě lépe mu to fotí mimo závody. Do jeho portfolia patří například Zuzka Urbancová, Kristina Obručová či Věrka Vystrčilová. Za svůj největší úspěch považuje ocenění „Editors Choice“ a publikaci fotografie v prestižním Trail Runner Magazine.

A co od něj můžete čekat v rámci Trailcamps? Zachycení všech klíčových aktivit zkušeným reportérským okem nejen na škádlení závistivých kolegů sedících doma. Samozřejmostí budou akční běžecké snímky z vašich „výletů“ po hřebenech Krkonoš, ať máte něco do deníčků. Všechny vaše fotografie budete mít dostupné po skončení campu v plném rozlišení pro ozdobu ložnic a kanceláří metrovými obrazy.

Pro zájemce bude připraveno i individuální (skupinkové) akční běžecké focení při svítání či západu slunce na předem vybraných nejkrásnějších hřebenech Krkonoš.

Trailcamps jsou ale hlavně o pohybu. Těšit se tak můžete i na video záznamy běhu i seběhů, které mohou být využity pro videocoaching a váš další rozvoj. Adekvátně k epickému charakteru tohoto campu bude nasazena i špičková letecká záznamová technologie.

Na své si přijdou ale i ti, kteří nebudou mít to štěstí se zúčastnit. Kromě průběžné reportáže bude přichystán a zpřístupněn online i záznam vybraných přednášek. Nakouknutí pod pokličku profesionálního trialcampu jak se patří.

Co na to říkáte??? Já se těším jak malej!