LAVAREDO 19. - 27. 6. 2021


Registrační formulář


Etapový přeběh legendárního Lavaredo Ultra Trail a následné sledování samotného LUT závodu

Nádherný závod světového poháru ultra trailu v italských Dolomitech s jejich ikonou Tre Cime a s úctyhodnými parametry 120 km a 5.500m+! Náročnost trati spolu s nevyzpytatelným počasím, nutnost nasbírat potřebné body pro registraci a následné losování startovních čísel zabere natěšenému závodníkovi někdy i pár let. Ale nezoufej, máme pro Tebe řešení, jak si tento sen splnit!

Proběhneme si celou trasu LUT ve 4 etapách (jen pár dní před startem oficiálního LUT), prohlédneme si Cortinu d’Ampezzo a okolí a zažijeme samotnou atmosféru závodu! Autobus nám naše věci vždy převeze do dalšího kempu/chaty, a proto bude možné chodit/běhat nalehko. V případě potřeby bude možné denní etapu vynechat a odpočinout si během přejezdu do dalšího kempu nebo si udělat individuální odpočinkový program. Každý úsek začíná a končí v kempu, kde dostaneš kempovou polopenzi.

Zájezd je vhodný pro pro středně zkušeného „hobíka“ i pro dobrého běžce.
Běžecké tempo se bude přizpůsobovat tempu skupiny, takže neměj strach, že bychom Tě někde nechali napospas vlkům.

***

PROČ JET NA KEMP ???

9 dní / 8 nocí
Jen 5 dní dovolené!
Možnost jet i jako neběžecký doprovod
Přeběh a zažití světového závodu v ultra
Cortina d’Ampezzo a unikátní výlety v okolí
Pizza, káva, dortíky a dobré vínko

***

PROGRAM AKCE:
Detailní program zájezdu si můžeš prohlédnout níže.
Budeme ho samozřejmě lehce upravovat v návaznosti na aktuální počasí, proto se může lehce změnit.

SOBOTA 19. 6. - Cesta
Odjezd z Liberce ve večerních hodinách přes Prahu a České Budějovice, přejezd Rakouska a Itálie.

NEDĚLE 20. 6. - Cortina d’Ampezzo
Dopolední příjezd do Cortina d’Ampezzo, ubytování v kempu a individuální možnost relaxu, návštěvy městečka či výletů v okolí. Večer seznamovací večírek.

PONDĚLÍ 21. 6. - Start TRAILCAMPS LUT
1. etapa – Cortina d’Ampezzo – Federavecchia (33km /↑1440m /↓1280m) – 33.km LUT
Vyběhneme z centra Cortina d’Ampezzo (1211m) a zahřejeme nohy v prvním kopci na P. So Posporcora (1720m) s následným seběhem do Pian De Ra Spines (1310m). Následuje výstup na nejvyšší bod dnešní etapy Forc. Son Forca (2110m). Pak už nás čeká jen seběh do Federvecchia (1360m) na zasloužené jídlo a pivko.

ÚTERÝ 22. 6. – Tre Cime a jiné krásy
2. etapa – Federavecchia – Lago di Landro (26km /↑1380m /↓1350m) – 59.km LUT
Po vydatné snídani se hned zapotíme ve stoupání na Pian Maccetto (1860m), lehce vyklepeme nohy v seběhu k ikonickému jezeru Lago Misurina (1790m) a začneme stoupat až k Rifugio Auronzo a ještě výš, až na nejvyšší bod celého LUT - Forc. Lavaredo (2460m). Až si odpočineme, tak roztočíme opětnohyv pěkném technickém seběhu až k Lago di Landro (1500m), kde dnes zakempíme.

STŘEDA 23. 6. – Up and down
3. etapa – Lago di Landro – Rifugio Col Gallina (36km /↑1680m /↓1340m) – 95.km LUT
Ráno začneme seběhem s následným malým výstupem do Cimabanche (1550m). Příjemným táhlým stoupáním se dostaneme na Forc. Lerosa (2030m), abychom seběhli k horské chatě Malga Ra Stua (1609m), občerstvili se a dále pokračovali až k Pian de Loa (1350m). Odtud se vydáme na pořádné stoupání do technického terénu až na Forc. Col dei Bos (2300m). Pak nás už čeká jen 5km do cíle dnešní etapy – horské chaty Rifugio Col Gallina (2054m).

ČTVRTEK 24. 6. – Z vrcholků až do Cortiny
4. etapa – Rifugio Col Gallina – Cortina d’Ampezzo (25km /↑1020m /↓1540m) – 120.km LUT
Jelikož jsme včera hodně nastoupali, užijeme si dnes běhání ve vysokých horách. Po snídani na Rifugio Col Gallina (2054m) lehce rozehřejeme nohy v seběhu, abychom se pak vydali dobýt druhý nejvyšší bod LUT - Rifugio Averau (2413m). Přes drobná klesání a stoupání se dostaneme až na Forc. Giau (2236m). Pak už nás čeká jen poslední dlouhý seběh do cíle přes Rifugio Croda da Lago (2066m) a následně až do Cortina d’Ampezzo (1211m), kde proběhneme finisherskou bránou a otevřeme zasloužené šampaňské.

PÁTEK 25. 6. - LUT!!!
Zasloužený odpočinek, zevlování v městečku, kafíčka, dortíky, nasávání atmosféry probíhajících závodů a pro zájemce výjezd lanovkou na nedaleké vrcholky. Možnost projít si LUT partnerské EXPO s možností prohlídky či nákupu snad všech světových značek sportovního vybavení. „Příprava“ na noční start LUT (23hod) a zažijeme úžasnou atmosféru startu. Možnost nočního výstupu po trase a fandění (dobrovolné).

SOBOTA 26. 6. - Doběh LUT
Možnost fandění po trase závodu (dobrovolné). Sledování elity při doběhu do cíle (cca 11hod). Večerní odjezd do ČR.

NEDĚLE 27. 6. - Návrat domů
Návrat v nedělních ranních/dopoledních hodinách do rodné vlasti.

***

DOPRAVA:
• TRAILCAMPS minibusem
• Nástupní místa: Liberec, Praha, České Budějovice

NOCOVÁNÍ:
• V kempu v Cortina d’Ampezzo v TRAILCAMPS stanech pro 4 osoby (stany si klienti staví sami) - na jednotlivé etapy bude vyrážet z kempu mikrobusem na start a cíl
• V kempech je vždy k dispozici tekoucí teplá i studená voda a sprchy.

STRAVOVÁNÍ:
• Dostanete polopenzi z naší polní kuchyně.
• Polopenze začíná v pondělí 21.6. snídaní a končí ve čtvrtek 24.6. večeří. Plus nachystáme nějaké dobroty na závěrečnou párty.
• Budeme se pohybovat téměř neustále v civilizací zasažených horách. Základní potraviny, víno, sýry nebo sladkosti bude možné dokoupit ve větších obchodech před a po našem čtyřdenním přeběhu LUT.
• Cestou budeme procházet kolem celé řady horských chat, ale využití jejich pohostinnosti je do značné míry závislé na počasí a časových možnostech v daný okamžik.

UKÁZKA JÍDELNÍČKU:
Snídaně: ovesná kaše s ořechy a ovocem, pečivo s marmeládou/sýrem/šunkou, sladké pečivo, ovoce, káva, čaj, káva, jonťák…
Večeře: Dýňová polévka s dýňovým semínkem a smetanou, Divoká čočkovka z červené čočky, Kuskus ala Arabia s tofu, zeleninou a chilli, Kukuřičné těstoviny s rajčatovou omáčkou, tuňákem a červenými fazolemi, Tzatziky salát s okurkou, Italský salát s rukolou a baby rajčátky

• + nějaké ty dobroty – nechte se překvapit
• Jídelníček budeme finalizovat před akcí a budete o něm informováni.

DALŠÍ INFORMACE K ZÁJEZDU:
• Každý běžec dostane originální TRAILCAMPS tričko, TRAILCAMPS ponožky, dobroty od EDGAR, drobné dárečky od našich partnerů a pokud se zdárně dostaneš do cíle – tak i originální finisherské tričko!
• Bude možnost testování výživových doplňků (EDGAR)
• K dispozici budou masážní a regenerační přístroje COMPEX.
• V Cortině je k dispozici bazén, sauna, vířivka.

CENA:
• 9 dní / 8 nocí - 14.990,- Kč
• Neběžecký doprovod – 11.990,- Kč

• Minimální počet - 15 osob

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 6x ubytování v kempech, 4x polopenzi, 3x průvodce + kuchař, informační materiály, pojištění CK proti úpadku, nějaké ty tekuté dobroty na večerní posezení
Cena nezahrnuje: volitelné výdaje: v případě hezkého počasí případná místní doprava a lanovky

Kompletní program kempu a detaily akce budou klientům zaslány cca 10 dní před odjezdem.

Snad jsme zde přehledně popsali vše důležité.
Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás email (honza@jestedskyrace.cz) nebo tel. číslo (+420 606 605 246), rádi vše zodpovíme.

***

 

Tuto akci zajišťuje Cestovní kancelář společnosti Čistý sport, koncept Ivana Rybaříka s.r.o., IČO 03866629.
Pro více informací navštivte www.cistysport.cz.
Před potvrzením registrace si přečtěte VŠEOBECNÉ A OBCHODNÍ PODMÍNKY a GDPR.

Registrace

Jméno a příjmení
Datum narození
E-mail
Telefon
Trvalé bydliště
Absolvované závody
Běžecká zdadnost
Velikost trička
Pojedeš jako běžec nebo jako doprovod?

Pojede s Tebou na kemp někdo další? (manžel/ka, partner/ka, kamarád/ka, atd.). Vypiš prosím jeho/její - jméno a příjmení, datum narození, telefon, adresu, a velikost trika
Odkud ses o Trailcamps dozvědel(a)?
Nějaká poznámka pro náčelníka
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a jsem seznámen s podmínkami GDPR