LAVAREDO 22.- 29.6.2024

* REGISTRACE *

Etapový přeběh legendárního Lavaredo Ultra Trail a následné sledování samotného LUT závodu!

Proběhneme si celou trasu LAVAREDO ULTRA TRAIL ve 4 etapách (jen pár dní před startem oficiálního LUT), prohlídneme si Cortinu d'Ampezzo a okolí a zažijeme samotnou atmosféru závodu! Bydlet budeme na jednom místě, a proto bude možné chodit/běhat nalehko. V případě potřeby bude možné denní etapu vynechat a odpočinout si nebo si udělat individuální odpočinkový program. Každý úsek začíná a končí v kempu, kde dostanete bohatou kempovou polopenzi.

Zájezd je vhodný jak pro pro středně zkušeného „hobíka“, tak i dobrého běžce.
Tempo se bude přizpůsobovat tempu skupiny, takže neměj strach, že bychom Tě někde nechali napospas vlkům.

***

PROČ JET NA KEMP ???

* 8 dní / 7 nocí
* Jen 5 dní dovolené!
* Možnost jet i jako neběžecký doprovod
* Přeběh a zažití legendy ultra trailu
* Cortina d'Ampezzo a unikátní výlety v okolí
* A samozřejmě dobré italské vínko, pizza, zmrzlina a další dobroty

***

PROGRAM AKCE:
Detailní program zájezdu si můžete prohlédnout níže.
Budeme ho samozřejmě lehce upravovat v návaznosti na aktuální počasí, proto se může lehce změnit.

SOBOTA 22. 6. - Cesta
Odjezd z Liberce ve večerních hodinách přes Prahu a České Budějovice, přejezd Rakouska a Itálie.

NEDĚLE 23. 6. - Cortina d'Ampezzo
Dopolední příjezd do Cortina d’Ampezzo, ubytování v kempu a individuální možnost relaxu, výběhu, návštěvy městečka či výletů v okolí. Večer seznamovací večírek a předstartovní briefing.

PONDĚLÍ 24. 6. - Start TRAILCAMPS LUT
1. etapa – Cortina d’Ampezzo – Passo Tre Croci (29km /↑1350m /↓750m) – 29.km LUT
Vyběhneme z centra Cortina d’Ampezzo (1211m) a zahřejeme nohy v prvním kopci na P. So Posporcora (1720m) s následným seběhem do Pian De Ra Spines (1310m). Následuje výstup na nejvyšší bod dnešní etapy Forc. Son Forca (2110m). Pak už nás čeká jen seběh do Passo Tre Croci (1820m) k busíku na zasloužené občerstvení a pivko.


ÚTERÝ 25. 6. – Tre Cime a jiné krásy
2. etapa – Passo Tre Croci – Lago di Landro (36km /↑1560m /↓1920m) – 65.km LUT
Po vydatné snídani se hezky rozeběhneme směrem na Albergo Cristallo (1365m), a pak se trochu zapotíme ve stoupání na Pian Maccetto (1860m), lehce vyklepeme nohy v seběhu k ikonickému jezeru Lago Misurina (1790m) a začneme stoupat až k Rifugio Auronzo (2300m) a ještě výš, až na nejvyšší bod celého LUT - Forc. Lavaredo (2460m). Až si odpočineme, tak roztočíme opět nohy v pěkném delším technickém seběhu až k Lago di Landro (1450m) k busíku.


STŘEDA 26. 6. – Up and down
3. etapa – Lago di Landro – Rifugio Col Gallina (34km /↑2110m /↓1500m) – 99.km LUT
Ráno začneme klusat po rovince seběhem na Cimabanche (1550m). Poté se příjemným táhlým stoupáním dostaneme na Forc. Lerosa (2030m), abychom seběhli k horské chatě Malga Ra Stua (1609m), občerstvili se a dále pokračovali až k Pian de Loa (1350m). Odtud se vydáme na pořádné stoupání do technického terénu až na Forc. Col dei Bos (2330m). Pak nás už čeká jen 5km do cíle dnešní etapy – horské chaty Rifugio Col Gallina (2054m).


ČTVRTEK 27. 6. - Z vrcholků až do Cortiny
4. etapa – Rifugio Col Gallina – Cortina d’Ampezzo (25km /↑940m /↓1770m) – 124.km LUT
Jelikož jsme včera hodně nastoupali, užijeme si dnes běhání ve vysokých horách. Po startu na Rifugio Col Gallina (2054m) lehce rozehřejeme nohy v seběhu, abychom se pak vydali dobýt druhý nejvyšší bod LUT - Rifugio Averau (2413m). Přes drobná klesání a stoupání se dostaneme až na Forc. Giau (2236m). Pak už nás čeká jen poslední dlouhý seběh do cíle přes Rifugio Croda da Lago (2066m) a následně až do Cortina d’Ampezzo (1211m), kde proběhneme finisherskou bránou a otevřeme zasloužené šampaňské a navlečeme na hruď finisherské medaile!


PÁTEK 28. 6. - LUT!!!
Zasloužený odpočinek, zevlování v městečku, kafíčka, dortíky, nasávání atmosféry probíhajících závodů a pro zájemce výjezd lanovkou na nedaleké vrcholky. Možnost projít si LUT partnerské EXPO s možností prohlídky či nákupu snad všech světových značek sportovního vybavení.

„Příprava“ na noční start LUT (23hod) a zažijeme úžasnou atmosféru startu. Možnost nočního výstupu po trase a fandění (dobrovolné).

SOBOTA 29. 6. - Doběh LUT + Návrat domů
Možnost fandění po trase závodu spojené se zajímavými výlety (dobrovolné). Sledování elity při doběhu do cíle (cca 11hod) a následný odjezd do ČR. Příjezd do vlasti ve večerních hodinách.
 

***

DOPRAVA:
• TRAILCAMPS minibusem
• Nástupní místa: Liberec, Praha, České Budějovice

NOCOVÁNÍ:
• V kempu v Cortina d'Ampezzo v TRAILCAMPS stanech pro 4 osoby. (klienti si staví sami)
• V kempech je vždy k dispozici tekoucí teplá i studená voda a sprchy.

STRAVOVÁNÍ:
• Dostanete bohatou polopenzi z naší polní kuchyně.
• Polopenze začíná v pondělí 24.6. snídaní a končí ve čtvrtek 27.6. večeří. Plus nachystáme nějaké dobroty na závěrečnou párty.
• Cestou budeme procházet kolem celé řady horských chat, ale využití jejich pohostinnosti je do značné míry závislé na počasí a časových možnostech v daný okamžik.

UKÁZKA JÍDELNÍČKU:
Snídaně:  PRO UKÁZKU - Ovesná kaše s ořechy a ovocem, pečivo s marmeládou/sýrem/šunkou, sladké pečivo, ovoce, káva, čaj, fresh, jonťák…
Večeře:  PRO UKÁZKU - Dýňová polévka s dýňovým semínkem a smetanou, Divoká čočkovka z červené čočky, Kuskus ala Arabia s tofu, zeleninou a chilli, Kukuřičné těstoviny s rajčatovou omáčkou, tuňákem a červenými fazolemi, Tzatziky salát s okurkou, Italský salát s rukolou a baby rajčátky

• + nějaké ty dobroty – nechte se překvapit
• Jídelníček budeme finalizovat před akcí a budete o něm informováni.

DALŠÍ INFORMACE K ZÁJEZDU:
• Každý běžec dostane "startovní tašku" plnou užitečných dárečků - originální TRAILCAMPS LUT tričko, original TRAILCAMPS čelenku, soft cup, dobroty od HAMMER NUTRITION a další dárky od našich partnerů...a pokud se zdárně dostaneš do cíle – tak i originální finisherskou medaili a šampíčko!
• Bude možnost testování výživových doplňků (HAMMER NUTRITION)
• K dispozici bude i Trailcamps masér!
• V Cortina d'Ampezzo je k dispozici bazén, sauna, vířivka.

CENA:
• 8 dní / 7 nocí - 17.900,- Kč (za ubytování)
• Neběžecký doprovod – 14.990,- Kč (za ubytování)
• Minimální počet - 15 osob

 

Kompletní program kempu a detaily akce budou klientům zaslány cca 10 dní před odjezdem.

Snad jsme zde přehledně popsali vše důležité.
Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás email (honza@jestedskyrace.cz) nebo tel. číslo (+420 606 605 246), rádi vše zodpovíme.

 

* REGISTRACE *